בלו קאסל - Blue Castle
 
 
 
 
התקשרו לבלו קאסל
053-7932225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
מוזיקת רקע כבר מתנגנת ברקע, האורות מכוונים לטון הנכון, הניחוחות שיוצאים מהמטבח כבר מגרים את התיאבון, והשמש כבר צובעת את השמיים במלא צבעים יפיפיים של שקיעה. עוד רגע מתחילה החופה שלכם וההתרגשות בשיאה. זה רק חלק קטן מהאירוע המופלא שמחכה לכם כאן אצלנו בבלו קאסל
 

אם תמיד חלמתם להתחתן מול הים – הגעתם למקום הנכון

 
כאן בלוקיישן הקסום של בלו קאסל מול הים, עורכים אירועים יוקרתיים ובלתי נשכחים בשלושה אולמות מרהיבים, שמוקפים בפינות ישיבה אלטרנטיביות שמשקיפות אל הים:
  • River – שמתאים לאירועים של עד 300 מוזמנים – נוף פנורמי אל הים, מערכת תאורה מתקדמת, פינות ישיבה מפנקות שמשקיפות אל הים ואוכל נפלא, זה מה שמחכה לכם באולם האינטימי שלנו.
  • Cielo – שמתאים לאירועים של עד 400 מוזמנים – שילוב מופלא בין גן מטופח לקבלת הפנים לאולם מודרני עם נוף אל הים, ומסביב פינות ישיבה שמשקיפות על הגלים, שישדרגו כל אירוע.
  • Ocean – שמתאים לאירועים של עד 800 מוזמנים – מערכת תאורה מושקעת, נוף בלתי נגמר אל הים, אפשרות ל-2 כניסות נפרדות והפרדה מלאה ומגוון מנות נהדרות וכשרות למהדרין.
 

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

 
אנחנו מעמידים בשבילכם צוות מקצועי שמתמחה בעיצוב אירועים, ובכל אירוע הוא יעצב בשבילכם את החופה, הבמה, השולחנות, הכיסאות ואפילו את המפיות בשביל ליצור לאירוע שלכם את אפקט הוואו. אפשר לשלב את כל התוספות הדקורטיביות: פמוטים, אגרטלים, בלונים וכל מה שתרצו כדי ליצור את האירוע הייחודי שלכם.
 
דברים טובים מתחילים מבלו קאסל.
נשמח ללוות אתכם לקראת הרגע המאושר בחייכם: 050-2168080
 
 
 
בלו קאסל